درباره شرکت

شركت مهندسي وراه و ساختمان پارس دژآريا در سال ۱۳۸۳ توسط گروه مهندسي كه زمينه كاري آنها عمران ومعماري مي باشد به ثبت رسيد.
پارس دژآريا در زمينه فعاليتهاي عمراني در مراحل مختلف از پيمانكاري تا پروژه هاي كامل از اجراي فونداسيون تا تحويل كليد ، فعاليت مي نمايد. همچنين اين شركت توانايي تامين طرحها ، اجراو نيروي انساني پروژه هاي مختلف از طرح ريزيهاي كوچك تا پروژه هاي بزرگ را دارد.

تمام پرسنل شركت با تمام قوا و معلومات خود درجهت اجراي پروژه ها تلاش مضاعف دارند.
ما با غرور اطمينان مي دهيم كه تمام نيروي لازم جهت اجراي پروژه هاي مختلف ساختماني را داراهستيم واين شركت با توجه به تجارب كاري خود دراين مدت كوتاه توانايي اجراي پروژه هاي مختلف وهمچنين اجراي پروژه هاي نفتي وصنعتي رانيز داراست .

ارادتمندانه در انتظار فرصتي هستيم تا بتوانيم خدمات خودرا به شما ارائه داده ورضايت شما راحاصل نمائيم. .

زمینه های فعالیت و دپارتمانهای شرکت:

شرکت پارس دژآریا با توجه به حضور متخصصان در زمینه های گوناگون فعالیتهای خود را به ۵ دسته تقسیم نموده است:

ساختمان:

فعالیتهای ساختمانی شرکت در زمینه های گوناگونی صورت میپذیرد که از آن میان میتوان به مدیریت پیمان ،مدیریت طرح ،پیمانکاری اجرا از ابتدا تا تحویل کلید ،مشارکت در ساخت و اجرای پروژه های صنعتی اشاره نمود .
برخی از فعالیتهای انجام شده در ادامه به استحضار میرسد.

بازسازی:

شرکت پارس دژ آریا توان اجرا در حالت طرح و اجرای همزمان پروژه ها را داراست .در این زمینه طراحی و بازسازی های فاخری در رزومه شرکت و مدیران آن وجود دارد.
سرعت اجرا ،کیفیت اجرایی و رعایت اصول خاص این نوع اجرا مواردی است که جزء تبحر شرکت است.
مدیریت ادعاها:

حضور نفرات با تجربه و کارشناسان رسمی دادگستری در شرکت و همچنین نفرات حقوقی با سابقه علت تشکیل دپارتمان حقوقی شرکت و ورود به پروزه هایی است که اختلافات فنی در آن وجود داشته و با حضور عدالت محور موضوعات بصورت کامل حل و فصل می گردد.claim management department
 
طراحی:
حضور مهندسان معمار جوان در کنار معماران با سابقه علت اصلی خروجی های فاخر و چشم نواز در ساختمانها با کاربریهای مسکونی ، تجاری و اداری است.
دپارتمان معماری شرکت با توجه به آنچه تا کنون از خود به منحصه ظهور گذاشته است توان خود در این زمینه به اثبات رسانده است.

طرحهای توجیهی و اقتصادی:

در شرکت پارس دژاریا با تکیه بر حضور اساتید اقتصاد دانشگاههای گوناگون و تسلط این اساتید به طرحهای اقتصادی ساختمان دارای دپارتمانی است که توانایی ارائه طرحهای توجیهی پروژه ها و تعیین کاربری و تعیین موارد استفاده به ویژه در مجتمع های تجاری را داراست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Your Comment