پیشرفت های استادیوم سنفورد

پروژه ورزشگاه سنفورد شامل سه بخش اصلی پیشرفت است که باعث افزایش تجربه روز بازی برای دانش آموزان-ورزشکاران می شود. پس از این بازی ها ، این منطقه به یک منطقه مشترک قناری با کاربرد مختلط تبدیل خواهد شد ، یک محله جدید و پر جنب و جوش که دارای رکود بازار و شهرها ، مسکن اجاره ای ارزان ، فضای خرده فروشی ، خانواده کوپر و اولین اقامتگاه دانشجویی جورج براون خواهد بود. یکی از چالش های مهارت های مختلف تجارت در نمایشگاه ، این رقابت های داربستی تیم های دانشجویی دانشگاه پلی تکنیک کانتلن را هنگام ساخت و ساخت داربست ، با استفاده از مواد اهدا شده توسط داربست دپو ، طی مدت زمان ۵ ساعت آزمایش کرد.
سرپرستان BuildWall داربستهایی که عضو اتحادیه CLAC هستند.
برندگان فردا اعلام خواهند شد و قضات عملکرد دانشجویان را با توجه به جنبه های ایمنی ، پایداری و طرز کار ارزیابی می کنند. Ryan Hodgson ، مدیر کل عملیات ساخت و ساز در BuildWall ، گفت: “ما خوشحالیم كه CLAC از ما خواسته است كه در مسابقات داربست GameChanger شركت كنیم و در راهنمایی تیم های دانشجویی یاری كنیم.” “ما از فرصتی که می توانیم برای کمک به آموزش جوانان استفاده کنیم ، قدردانی می کنیم.” تیم مقام اول جایزه ۱۰۰۰ دلار دریافت می کند ، در حالی که برندگان مقام دوم ۵۰۰ دلار جوایز دریافت می کنند. سهم ۲۰۰۰ دلار نیز به دانشگاه پلی تکنیک كوانتلن اهدا می شود. لری ریچاردسون ، مدیر آموزش CLAC در B.C گفت: “BuildWall و CLAC با هدف مشترک در توانمند سازی جوانان در سال قبل از میلاد مشترک هستند.” “رویدادهایی مانند GameChanger Youth Expo به شما کمک می کند تا نسل بعدی شاگردهای با استعداد را با موفقیت در پیشرفت مهارت های خود و کشف مسیرهای شغلی آینده در صنعت گاز طبیعی مایع به شما ارائه دهد.”
ما به طور جمعی برای کارآیی های کار در کار ایستاده ایم کار تیمی ، استفاده از زمان و منابع اصلی کلید موفقیت ما است. صاحب هفت جکسون
کنفرانس بین المللی LNG در سال ۲۰۱۷ ، سومین کنفرانس در نوع خود به میزبانی B.C. دولت ، که در سال ۲۰۱۱ هدف از تأسیس تجهیزات LNG را تا سال ۲۰۲۰ هدف قرار داده است. تیم ها از سرپرستان BuildWall و داربست های BuildWall Journeyman که عضو اتحادیه CLAC هستند ، کمک گرفتند. LNG بخشی از دولت کانادا است که در اینجا شروع می شود: BC Jobs Plan ، که بر ساخت زیرساخت های مربوط به LNG و ایجاد شغل های جدید در صنعت تمرکز دارد.. از ۱۲ سپتامبر تا ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۶ ، کمپین جمع آوری کمک های مالی BuildWall برای بیش از ۱۰۰ موسسه خیریه در کانادا و ایالات متحده ۱.۴ میلیون دلار جمع آوری کرده است ، که به کمک به کودکان نیازمند کمک کرده است تا با مشکلات و مشکلات اجتماعی و پزشکی روبرو شوندکمپین سالانه با شعار “چه چیزی در قلب شماست” دامن زده شد؟این باعث می شود تا کارکنان به یاد بیاورند که هرکدام از ما مبارزات شخصی خود و دلایل شخصی خود را برای استرداد داریم ، اما همه ما آرزوی کمک به دیگران را داریم. با ایجاد روحیه BuildWall ، تمام دفاتر Ledcor در سراسر آمریکای شمالی برای جمع آوری وجوه از طریق مشارکت کارمندان و فعالیت های جمع آوری کمک مالی ، که بصورت جمعی با دلار برابر بودند ، جمع شدند. این پول به طیف وسیعی از خیریه ها اعم از بیمارستان ها و آسایشگاه های کودکان ، فصل های آرزو و سازمان های جامعه مقدم اهداء شد. “من می خواهم از هر کس که شرکت کرده است تشکر صمیمانه تشکر کنم. چه از طریق کمک مالی ، داوطلبانه یا حمایت از رویدادهای انتخاباتی ، بسیاری از تیم ها برای زنده نگه داشتن این کمپین گرد هم آمدند و ما از طریق هدف مشترک خود برای کمک به دیگران ، یک جامعه قوی ایجاد کردیم. – جف وات ، اسپانسر اجرایی کمپین کارمندان ۲۰۱۶. بسیاری از شرکت های محلی نیز با اهدای جوایز و فضاهای مکان برای رویدادهای محلی جمع آوری کمک های مالی ما برای حمایت از طرح های ما قدم برداشته اند.
کارمندان به بهتر شدن زندگی کودکان کمک می کنند
کارمندان از تمام بخش ها و مکان های BuildWall 1.4 میلیون دلار جمع آوری کردند ، از جمله این رقم شامل ۱۴۵،۷۹۴ دلار برای جمع آوری کمک های مالی محلی و مسابقات شرکت ها است. برخی از مناطق پشتیبانی شده توسط بودجه کمپین BuildWall Employee شامل تجهیزات پزشکی کودکان ، ایجاد فرصت برای کودکان دارای معلولیت ، فراهم کردن دسترسی کمتر خانواده های خوشبخت به غذا ، کمک به بچه ها در خیابان و حمایت از کودکان مبتلا به دیابت نوجوانان ، بیماری کرون ، کیستیک است. فیبروز ، و اوتیسم. با این کمک های مالی ، ما توانستیم با میزبانی سرمایه های محلی محلی مانند BBQ ها ، شکارهای اسکراب ، مسابقات مینی گلف ، مسابقات آشپزی و حراج های ساکت ، مشارکت را ترغیب کنیم و سرمایه های اضافی را جمع آوری کنیم. امیدواریم پول جمع آوری شده در بازگشت به زندگی و تحقق اهداف و رویاهای خود بدون موانعی که مشکلات پزشکی و اقتصادی ایجاد می کند ، به حمایت از کودکان ، جوانان و خانواده هایی که از آنها حمایت می کنند ، کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Your Comment